images/logo-edu.png

ЛЮКСЕМБУРГ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Велике Герцогство Люксембург (люксемб. Groussherzogtum Lëtzebuerg, фр. Grand-Duché de Luxembourg, нім. Großherzogtum Luxemburg) – держава в Західній Європі. Межує з Бельгією, Німеччиною, та Францією.

Країна ділиться на два чітко позначених регіони. Північна частина, Еслінг з передгір’ями Арденн і Ейфеля, займає третину території держави і являє собою мальовничу гірську місцевість, вкриту лісами. Регіон Гутланд («хороша земля») у центральній і південній частині країни, це родюча рівнина з лісами і полями. На сході вона межує з Мозельською долиною, де виробляють знамениті вина.

Люксембург – одна із держав-засновниць Європейського Союзу, а місто Люксембург є нині одним із трьох адміністративних центрів ЄС (там розташовано структури Європейського Парламенту, фінансові та судові установи).

Близько третини з півмільйонного населення Люксембургу є вихідцями з інших країн. У Люксембурзі три державні мови: французька, німецька та люксембурзька (letzeburgesch). Остання використовується корінними мешканцями у повсякденному житті та є символом національної ідентичності. Національною мовою цей мозельсько-франкський діалект було визнано 1984 року, після створення словника і граматики. Французька і німецька є мовами політики, преси, релігії, тощо. При цьому французька вважається офіційною мовою адміністрації, судової системи, парламенту, освіти та літературних кіл.

Велике Герцогство Люксембург – конституційна монархія. Нині державу очолює Великий герцог Анрі, який зійшов на трон 7 жовтня 2000 року. За конституцією виконавча влада перебуває одноосібно у його підпорядкуванні, фактично ж її здійснює уряд. Вищим законодавчим органом є однопалатний парламент.

НАВЧАННЯ У ЛЮКСЕМБУРЗІ

Університет Люксембургу – інтернаціональний навчальний заклад, який було засновано 2003 року.

Це перший і єдиний університет в країні. Вибираючи його для своєї освіти, ви віддаєте перевагу молодому університету. Крім того будете навчатися в унікальній місцевості: географічно Люксембург розташований у самому центрі Західної Європи, і тут ви знайдете безліч європейських установ та компаній. В університеті діють 3 факультети: природничих наук, технологій та комунікацій (FSTC), права, економіки та фінансів(FDEF), лінгвістики, літератури, гуманітарних наук та мистецтва (FLShASE). 

Система здобуття освіти трирівнева: бакалаврат, магістратура та докторантура. Нині університет пропонує 11 бакалаврських програм і 21 магістерську, які відповідають стандартам Болонської  конвенції. Зарахування до університету регулюється законом про його заснування (http://www.uni.lu). Курси читаються англійською, німецькою та французькою мовами. Крім того, студенти першого ступеню навчання повинні пройти навчальне стажування (як мінімум 1 семестр) за кордоном. Це так званий принцип мобільності. 

Університет Люксембургу розвивається за зразком вищого навчального закладу, де основна роль належить науковим дослідженням. Пріоритетними є такі області як безпека і надійність інформаційних технологій, науки про життя, наука про матеріали, європейське право, бізнес-право, фінанси, педагогіка, вивчення Люксембургу.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ

Почесне консульство Люксембургу

01004, м. Київ, вул. Червоноармійська, 9/2, оф. 54

тел.: +38 044 490-65-90, факс: +38 044 289-20-42

www. luxembourg.com.ua

Університет Люксембургу (SEVE)

Авеню Фенсері, 162 А

L 1511 Люксембург

Тел.: +35 2 46 66 44-66-10 / 62 22 / 63 12

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.uni.lu

Міністерство національної освіти, професійної підготовки і спорту Люксембургу

www.men.public.lu

Детальніше в цій категорії: « МАЛЬТА ЛИТВА »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…