images/logo-edu.png

КІПР

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Республіка Кіпр (грец. Κύπρος; тур. Kıbrıs) – острівна держава на сході Середземного моря. Третій за величиною середземноморський острів після Сицилії та Сардинії. Розташований на перетині морських шляхів між Європою, Азією і Африкою і тому відіграє важливу роль в «наведенні мостів» між цими континентами. Кіпр також є одним із найпопулярніших туристичних напрямків Середземномор’я.

До Європейського Союзу держава приєдналася 1 травня 2004 року. Основні галузі економіки Кіпру – банківські послуги, туризм та торговельне судноплавство. В результаті динамічного розвитку Кіпр перетворився на країну з сучасною економікою,

швидко зростаючою сферою послуг з добре розвиненою транспортною інфраструктурою. Індустрія туризму – одна з головних статей національного доходу. В цьому секторі працює значна частина населення, а принесений туризмом прибуток є головним джерелом надходжень до бюджету. Пам’ятки Кіпру являють собою суміш різних епох – візантійський замок Колосси, в якому Ісаак Комнін ховався від хрестоносців, церква, в якій Річард I Левове Серце вінчався з принцесою Беренгарією Наваррською, венеціанські фортеці та інше. Багато пляжів Кіпру нагороджено Блакитним прапором Євросоюзу за екологічну чистоту та інфраструктуру.

У 1992 році було засновано Кіпрський університет. Він являє собою самостійний навчальний заклад, до якого входять такі факультети: гуманітарних наук, прикладних наук, суспільних наук і освіти, економіки та менеджменту, інженерний, юридичний і філологічний. Крім Кіпрського університету, існують інші вищі навчальні заклади: Відкритий університет Кіпру, Кіпрський технологічний університет, а також низка приватних вузів, таких як університет Нікосії, Європейський університет, університет Фредерік та інші.

НАВЧАННЯ НА КІПРІ

ПЕРШИЙ ЦИКЛ: навчання на першому ступені вищої освіти в Кіпрському університеті триває 4 роки. Після закінчення випускникам видається сертифікат фахівця або диплом і присуджується ступінь бакалавра. Такіж правила діють і в інших вишах.

ДРУГИЙ ЦИКЛ: після закінчення першого циклу випускники можуть пройти дворічне навчання за обраною спеціальністю для отримання диплому магістра.

ТРЕТІЙ ЦИКЛ: одержання ступеню доктора. У Кіпрському університеті ступінь доктора (PhD) з деяких спеціальностей присвоюється після трьох років навчання, що слідує після закінчення магістерського циклу.

 

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ

Посольство Республіки Кіпр в Україні

01054, м. Київ, вул. Дмитрівська, 18/24

тел.: +38 044 486-36-05, факс: +38 044 484-03-93

www.cyprus-consulate.org.ua

Департамент вищої і післядипломної освіти Міністерства освіти і культури Кіпру

www.moec.gov.cy

Інформаційний портал про освіту на Кіпрі:

www.highereducation.ac.cyі www.cypruseducation.com

Усю інформацію про вступні вимоги та порядок подання заявок за трьома вищевказаними стипендіями

можна знайти на інтернет-сайті www.ciim.ac.cy

Стипендії надають також інші вищі навчальні заклади Кіпру. Їх перелік наведено на інтернет-сайті

Міністерства закордонних справ Республіки Кіпр: www.mfa.gov.cy

Детальніше в цій категорії: « ЛАТВІЯ ІТАЛІЯ »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…