images/logo-edu.png

ЛЮКСЕМБУРГ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Велике Герцогство Люксембург (люксемб. Groussherzogtum Lëtzebuerg, фр. Grand-Duché de Luxembourg, нім. Großherzogtum Luxemburg) – держава в Західній Європі. Межує з Бельгією, Німеччиною, та Францією.

Країна ділиться на два чітко позначених регіони. Північна частина, Еслінг з передгір’ями Арденн і Ейфеля, займає третину території держави і являє собою мальовничу гірську місцевість, вкриту лісами. Регіон Гутланд («хороша земля») у центральній і південній частині країни, це родюча рівнина з лісами і полями. На сході вона межує з Мозельською долиною, де виробляють знамениті вина.

Люксембург – одна із держав-засновниць Європейського Союзу, а місто Люксембург є нині одним із трьох адміністративних центрів ЄС (там розташовано структури Європейського Парламенту, фінансові та судові установи).

Близько третини з півмільйонного населення Люксембургу є вихідцями з інших країн. У Люксембурзі три державні мови: французька, німецька та люксембурзька (letzeburgesch). Остання використовується корінними мешканцями у повсякденному житті та є символом національної ідентичності. Національною мовою цей мозельсько-франкський діалект було визнано 1984 року, після створення словника і граматики. Французька і німецька є мовами політики, преси, релігії, тощо. При цьому французька вважається офіційною мовою адміністрації, судової системи, парламенту, освіти та літературних кіл.

Велике Герцогство Люксембург – конституційна монархія. Нині державу очолює Великий герцог Анрі, який зійшов на трон 7 жовтня 2000 року. За конституцією виконавча влада перебуває одноосібно у його підпорядкуванні, фактично ж її здійснює уряд. Вищим законодавчим органом є однопалатний парламент.

НАВЧАННЯ У ЛЮКСЕМБУРЗІ

Університет Люксембургу – інтернаціональний навчальний заклад, який було засновано 2003 року.

Це перший і єдиний університет в країні. Вибираючи його для своєї освіти, ви віддаєте перевагу молодому університету. Крім того будете навчатися в унікальній місцевості: географічно Люксембург розташований у самому центрі Західної Європи, і тут ви знайдете безліч європейських установ та компаній. В університеті діють 3 факультети: природничих наук, технологій та комунікацій (FSTC), права, економіки та фінансів(FDEF), лінгвістики, літератури, гуманітарних наук та мистецтва (FLShASE). 

Система здобуття освіти трирівнева: бакалаврат, магістратура та докторантура. Нині університет пропонує 11 бакалаврських програм і 21 магістерську, які відповідають стандартам Болонської  конвенції. Зарахування до університету регулюється законом про його заснування (www.uni.lu). Курси читаються англійською, німецькою та французькою мовами. Крім того, студенти першого ступеню навчання повинні пройти навчальне стажування (як мінімум 1 семестр) за кордоном. Це так званий принцип мобільності. 

Університет Люксембургу розвивається за зразком вищого навчального закладу, де основна роль належить науковим дослідженням. Пріоритетними є такі області як безпека і надійність інформаційних технологій, науки про життя, наука про матеріали, європейське право, бізнес-право, фінанси, педагогіка, вивчення Люксембургу.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ

Почесне консульство Люксембургу

01004, м. Київ, вул. Червоноармійська, 9/2, оф. 54

тел.: +38 044 490-65-90, факс: +38 044 289-20-42

www. luxembourg.com.ua

Університет Люксембургу (SEVE)

Авеню Фенсері, 162 А

L 1511 Люксембург

Тел.: +35 2 46 66 44-66-10 / 62 22 / 63 12

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

www.uni.lu

Міністерство національної освіти, професійної підготовки і спорту Люксембургу

www.men.public.lu

Детальніше в цій категорії: « МАЛЬТА ЛИТВА »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…