images/logo-edu.png

МАЛЬТА

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Республіка Мальта (мальт. Repubblika ta’ Malta, англ. Republic of Malta) – острівна країна у Середземному морі. Мальтійський архіпелаг складається з трьох основних островів – Мальта, Гозо і Коміно. Країна має назву найбільшого з них. Мальта є парламентською республікою. З 1800 року була британською колонією, у вересні 1964 року стала незалежною державою.

До ЄС Мальта приєдналася 1 травня 2004 року. 

Столиця, місто Валлетта, центр адміністративного, комерційного та культурного життя архіпелагу. Державними мовами є мальтійська та англійська, причому відповідно до конституції мальтійська мова (що належить до семітських мов з деякими рисами романських і англійської) – це національна мова держави. На Мальті також широко розповсюджена італійська. 

Мальта – країна з давньою історією. Назва її головного острова походить від фінікійського «malet» – «притулок». Це цілком зрозуміло, адже узбережжя острова суцільно складається зі зручних і затишних гаваней. Найбільша з них – Велика гавань у Валлетті. На Мальті зосереджено величезну кількість унікальних пам’яток культури всіх періодів людської історії, від кам’яного віку до наших днів. Таємничі мегалітичні святилища Мальти на 500-1000 років старші від знаменитих пірамід у Гізі. Тут залишили свої сліди карфагенці й фінікійці, араби і нормани, лицарі Ордена Св. Іоанна і Наполеон. Від останніх колонізаторів – британців залишилися спогади й друга державна мова.

НАВЧАННЯ НА МАЛЬТІ

Вища освіта представлена в основному університетом Мальти.

Перший ступінь університетської освіти. Сертифікати, дипломи та науковий ступінь бакалавра присуджуються в області медицини, дипломатії, менеджменту, державного управління, права, бібліотечної справи, релігієзнавства та політології. Курс навчання триває від одного до трьох років. Тривалість базових програм бакалаврату – три роки. Для отримання ступеня почесного бакалавра потрібно провчитися 4-5 років, залежно від спеціалізації.

Докторантура. Вчені ступені доктора медицини (MD) і доктора права (LLD) присуджуються медичним і юридичним факультетами після закінчення кандидатами п’яти- або шестирічного курсу навчання. Вчений ступінь доктора філософії (PhD) присуджується через три і більше років навчання після отримання ступеню магістра за умови захисту докторської дисертації, заснованої на результатах відповідних досліджень.

ДЕ МОЖНА ОТРИМАТИ ДЕТАЛЬНІШУ ІНФОРМАЦІЮ

Надзвичайний і Повноважний Посол Мальти в Україні (за сумісництвом)

м. Москва, вул. Коровій вал, 7, оф. 219

Телефон: +7 095 237-19-39, 230-25-24, 236-03-34

Факс: +7 095 237-21-58

Мальтійский університет

University of Malta

Msida, MSD 06 MALTA

www.um.edu.mt

Детальніше в цій категорії: « НІДЕРЛАНДИ ЛЮКСЕМБУРГ »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…