images/logo-edu.png

Мовна школа (мовні курси) в Баварії

Дедлайн: Понеділок, 04 квітня 2016

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Опис: Баварський академічний центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (BAYHOST) є спільним установою всіх баварських університетів, університетів прикладних наук і художніх академій. Вони надають інформацію про науково-технічне співробітництво, координацію наукових відносин зі Східною Європи і підтримку академічних обмінів між студентами та науковцями.

Інститут прагне розвивати та активізувати співпрацю в області наукових досліджень і викладання з університетами в Східній Європі і встановити нові контакти з потенційними партнерами.

Перед подачею заявки претенденту треба ознайомитись з курсами, перерахованими на офіційному сайті і вказати два літніх курси в анкеті, на яких він буде мати можливість бути присутнім. При отриманні стипендії йому буде виокремлено один з двох обраних курсів. Стипендія покриває плату за самі курси, проживання і харчування.

Заповнити заявку можна за посиланням - https://www-app.uni-regensburg.de/Einrichtungen/Bayhost/stipendiensystem/sommerkursstipendium

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…