images/logo-edu.png

Понеділок, 28 березня 2016 16:22

Вінницьким студентам розповіли про можливості навчання в країнах ЄС і НАТО

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У 5-и вінницьких університетах презентовано проект, що сприятиме підвищенню мобільності студентської молоді в рамках європейського і євроатлантичного простору – портал eepro.info.

Він складається з освітньої і правової частин. Портал створено за сприяння Міністерства закордонних справ Естонії. На думку координатора проектів Посольства Естонії в Україні Анастасії Михайлової, eepro.info, дасть можливість отримати повну інформацію про освіту закордоном, відкриє нові можливості для українських студентів пізнати Європу і світ. «Портал дозволить абітурієнтам, студентам, науковцям значно зекономити свій час. Адже раніше, щоб знайти цікаву навчальну програму, молодій людині необхідно було передивитися з десяток сайтів, витратити декілька годин. Тепер це зробити набагато простіше, адже на сайті розміщено всю актуальну інформацію про стипендії, гранти, конференції закордоном. Портал також надає правову допомогу з основних питань, що стосуються прав і обов’язків української молоді як в межах України, так і закордоном. А незабаром плануємо викласти на сайт контакти українських громад в різних країнах світу, аби у наших студентів, була можливість безболісно адаптуватися в чужому середовищі – українська діаспора завжди допомагала і допомагає нашим громадянам в проблемних ситуаціях», - зазначив автор проекту, секретар групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією Михайло Колібабчук. «Українська держава зацікавлена, аби наша молодь отримувала європейську освіту, а після завершення поверталася в Україну і вкладала весь свій професійний хист в розбудову нашої країни. Євроінтеграція неможлива, якщо країною керують люди, які ніколи не були в країнах ЄС, які не бачили, а отже не розуміють, як європейське співтовариство функціонує, як воно стало успішним. У людини завжди має бути право вільного вибору і можливості мати інформацію про навчання як в Україні, так і в світі. Право вибору – одне із засадничих цінностей вільного світу, країн ЄС і НАТО, якщо в певному суспільстві обмежується право вибору, то в таке суспільство можуть прийти терор і війна», - вважає радник Міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко.

Останнє редагування Середа, 11 квітня 2018 13:14
Детальніше в цій категорії: « ПРЕС-АНОНС
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…