Версія для друку
Понеділок, 28 березня 2016 16:22

Вінницьким студентам розповіли про можливості навчання в країнах ЄС і НАТО

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У 5-и вінницьких університетах презентовано проект, що сприятиме підвищенню мобільності студентської молоді в рамках європейського і євроатлантичного простору – портал eepro.info.

Він складається з освітньої і правової частин. Портал створено за сприяння Міністерства закордонних справ Естонії. На думку координатора проектів Посольства Естонії в Україні Анастасії Михайлової, eepro.info, дасть можливість отримати повну інформацію про освіту закордоном, відкриє нові можливості для українських студентів пізнати Європу і світ. «Портал дозволить абітурієнтам, студентам, науковцям значно зекономити свій час. Адже раніше, щоб знайти цікаву навчальну програму, молодій людині необхідно було передивитися з десяток сайтів, витратити декілька годин. Тепер це зробити набагато простіше, адже на сайті розміщено всю актуальну інформацію про стипендії, гранти, конференції закордоном. Портал також надає правову допомогу з основних питань, що стосуються прав і обов’язків української молоді як в межах України, так і закордоном. А незабаром плануємо викласти на сайт контакти українських громад в різних країнах світу, аби у наших студентів, була можливість безболісно адаптуватися в чужому середовищі – українська діаспора завжди допомагала і допомагає нашим громадянам в проблемних ситуаціях», - зазначив автор проекту, секретар групи міжпарламентських зв’язків між Україною та Естонією Михайло Колібабчук. «Українська держава зацікавлена, аби наша молодь отримувала європейську освіту, а після завершення поверталася в Україну і вкладала весь свій професійний хист в розбудову нашої країни. Євроінтеграція неможлива, якщо країною керують люди, які ніколи не були в країнах ЄС, які не бачили, а отже не розуміють, як європейське співтовариство функціонує, як воно стало успішним. У людини завжди має бути право вільного вибору і можливості мати інформацію про навчання як в Україні, так і в світі. Право вибору – одне із засадничих цінностей вільного світу, країн ЄС і НАТО, якщо в певному суспільстві обмежується право вибору, то в таке суспільство можуть прийти терор і війна», - вважає радник Міністра освіти і науки України Сергій Пархоменко.

Останнє редагування Середа, 11 квітня 2018 13:14
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…