images/logo-edu.png

Грант програми «TourRadar Tavel»

Дедлайн: Субота, 30 квітня 2016

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Опис: TourRadar Tavel надає гранти студентам з усього світу, які здійснюють подорожі в рамках свої навчальних програм. Сума гранту – 1000 доларів плюс дорожній ваучер на 1000 доларів.

Стипендія призначена для надання допомоги студентам, які захоплюються індустрією подорожей, дозволяючи їм отримати безцінний досвід, знання галузі, а також допомогти продовжити свою освіту.

Стипендія відкрита для бакалаврату, студентів коледжів або студентів-магістрів, які вивчають туризм (або еквівалентні курси).

Щоб подати заявку на стипендію TourRadar Travel, ви повинні представити відео про одне з місць вашої потенційної подорожі.

Ваше відео має включати:

Огляд місця призначення, пояснення причин, чому люди хотіли б поїхати туди і які основні цікавинки є в цій місцевості;

Покажіть свій ентузіазм, якщо Ви бажаєте бути показаним в своєму відео;

Тривалість відео – 2,5 – 3 хвилини.

Ви також маєте представити есе (400 слів максимум), що пояснює, як ви будете використовувати стипендії для подальшої вашої освіти і впровадження власного досвіду в індустрію туризму.

Щоб почати процес подання заявки та виконання всіх необхідних для цього умов, перейдіть за посиланням https://tourradar1.typeform.com/to/Do7gSX

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…