images/logo-edu.png

Стипендія Уряду Чеської Республіки для іноземних студентів

Дедлайн: Четвер, 31 березня 2016

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Опис: Заявки приймаються від іноземних студентів університетів, коледжів та випускників і докторантів, а також пошукувачів та викладачів, які бажають проводити свої дослідження в одному з чеських державних закладів вищої освіти.

Тривалість: від 2 до 10 місяців (в залежності від міжурядової угоди між Україною та Чеською Республікою)

Стипендіати можуть бути допущені до дослідницьких візитів, відвідувати курси на свій вибір або проводити самостійну дослідницьку діяльність.

Сума стипендій - 9000 крон на місяць для тих, хто не має ступінь магістра або спеціаліста та 9500 крон на місяць для тих, хто отримав ступінь магістра або спеціаліста. Стипендіати звільняються від плати за навчання. Стипендіатам пропонується житло в студентських гуртожитках, а також надається можливість харчуватися в закладах студентського харчування.

Заявки повинні бути представлені Уряду Чехії виключно компетентними органами (зазвичай урядові заклади). Індивідуальні заявки, відправлені безпосередньо кандидатами, враховуватися не будуть.

Додатки можуть бути подані тільки онлайн. Додаток доступний за адресою: registr.dzs.cz/registr.nsf

Сайт: www.edu-active.com/bachelor/2015/nov/04/czech-republic-government-scholarships-foreign-stu.html

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…