images/logo-edu.png

Стипендія від Павійського університету

Дедлайн: Неділя, 01 травня 2016

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Опис: Для сприяння відносинам з країнами, що розвиваються, Павійський університет заснував стипендію іноземним студентам для здобуття освіти за однією з магістерських програм університету, а також студентам Павійского університету, які бажають провести кілька місяців в одній з країн, що розвиваються з метою навчання та проведення дослідницької роботи.

При університеті створена спеціальна комісія, що складається із студентів, професорів і працівників університету Павії, яка вирішує, хто з кандидатів удостоїться стипендії на наступний навчальний рік.

Кандидати можуть вибирати тільки одну з англомовних програм університету:

Політика та міжнародні відносини (World Politics and International Relations);

Електронна техніка (Electronic Engineering);

Обчислювальна техніка (Computer Engineering);

Молекулярна біологія і генетика (Molecular Biology and Genetics);

Міжнародний бізнес і економіка (Master of International Business and Economics);

Міжнародна магістерська програма співробітництва та розвитку (International Master Program in Cooperation and Development).

Вимоги до кандидатів

Кандидатом на участь у стипендіальній програмі може бути студент-представник однієї з країн, що розвиваються, яка визнана Світовим банком, як країна з низьким рівнем доходу, або нижче середнього рівня доходу.

Тільки студенти, народжені після 1 січня 1980 року, можуть претендувати на стипендію.

Як подати заявку:

Бланк заявки знаходиться на сайті організатора www.unipv.eu/site/en/home/fees-and-funding/fund-for-cooperation-and-knowledge.html

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…