Версія для друку

Стипендії Університету Шеффілд Хелем

Дедлайн: Вівторок, 31 травня 2016

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Опис: Стипендії призначені студентам, які можуть продемонструвати не тільки відмінну успішність, а й амбіції, цілеспрямованість і відданість справі. В анкеті Ви повинні повідомити про Вашу академічну успішність, обгрунтувати Ваші неординарні підходи за тим напрямком, на якому Ви спеціалізуєтесь. Це може включати в себе професійну кваліфікацію, позанавчальні досягнення, навички, таланти і особливі інтереси, які демонструють Вашу особисту здібність та амбіції, Ваш особистий кругозір, пристрасть, яка допоможе Вам успішно реалізувати плани на майбутнє і дати можливість представляти в майбутньому університет в якості посла.

Щоб подати заяву на стипендію, будь ласка , виконайте наступні дії:

                                                       

Завантажте анкету за посиланням www.shu.ac.uk/international/scholarships-bursaries/transform.html, розділ «How do I apply?» (як мені подати аплікацію?). Заповніть та відправте заявку на отримання стипендії на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Схожі матеріали (за тегом)

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…