images/logo-edu.png

Стипендії Університету Святої Катерини

Дедлайн: Субота, 15 жовтня 2016

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Опис: Університет Святої Катерини здійснює стипендіальну підтримку більшості іноземних студентів. Рекомендується подавати заявку на отримання стипендії разом з документами на вступ. Стипендія не забезпечує повне покриття витрат студента, але можливе працевлаштування студентів на території навчального закладу. Середній заробіток становить приблизно 2500 тисяч доларів за академічний рік при зайнятості 12 годин на тиждень.

Умови подання заявок від претендентів:

Студентам необхідно подавати заявку на стипендію одночасно з вступом в Університет Святої Катерини, попередньо забезпечивши документальне підтвердження своєї фінансової спроможності та фінансових джерел для покриття витрат на навчання у встановленому порядку.

Документи на здобуття стипендії приймаються двічі на рік: до 15 березня (для плануючих починати навчання з осіннього семестру), до 15 жовтня (для плануючих починати навчання з зимового семестру). Рішення про стипендії не приймається до моменту зарахування студента в університет.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…